Телефон довіри:
0 800 501 482
callcenter@ssu.gov.ua
           

Міжнародне співробітництво

 

Служба безпеки України спільно з міжнародними партнерами протидіє загрозам національній і міжнародній безпеці: тероризму, міжнародній організованій злочинності, кіберзлочинності, розповсюдженню зброї масового знищення, а також на боротьбу з корупцією, контрабандою, незаконною міграцією тощо.

 

Підтримка країн-партнерів має особливе значення в умовах російської військової агресії проти України, активної розвідувально-підривної та диверсійної діяльності на території нашої держави, проведення масштабних інформаційно-пропагандистських акцій, спрямованих на підрив суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Служба безпеки України налагодила партнерство та підтримує контакти із понад 100 спеціальними службами та правоохоронними органами 60 країн світу та 63 профільними структурами у складі міжнародних організацій на підставі норм міжнародного права, відповідних договорів та угод.

 

У процесі співробітництва відбувається обмін оперативною інформацією, проводяться спільні операції та антитерористичні навчання. Таким чином, зміцнюється співпраця з партнерськими спецслужбами, правоохоронними органами та міжнародними організаціями, у першу чергу НАТО, ЄС, ОБСЄ, ООН, РЄ тощо.

Служба безпеки України вивчає кращі практики та політико-правові моделі спецслужб країн - членів ЄС і НАТО. До реформи Служби долучаються експерти Консультативної місії ЄС з реформування цивільних структур безпекового сектору України (КМЄС), радники НАТО в Україні тощо.

 

На високому рівні перебуває співробітництво Служби безпеки України з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Така співпраця здійснюється у форматі виконання щорічних спільних проектів, спрямованих на підвищення ефективності боротьби з сучасними викликами національній безпеці.

 

Починаючи з 2014 року, представники Служби беруть участь у засіданнях Комітету Конвенції Ради Європи з питань протидії кіберзлочинності, які відбуваються у м. Страсбург.

 

Крім цього, Служба безпеки України бере участь у проекті Ради Європи «Суbегсгіmе ЕАРІІ» в країнах Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Молдова, Україна), спрямованого на вдосконалення міжнародного співробітництва між правоохоронними органами у сфері протидії транснаціональній кіберзлочинності.

 

Триває співпраця Служби безпеки України з Місією ЄС з прикордонної допомоги Україні та Молдові (ЕUІВАМ), яка спрямована на вдосконалення взаємодії з прикордонними та правоохоронними органами на українсько-молдовському кордоні. Участь у цих заходах дозволяє забезпечити взаємодію у сфері боротьби з тероризмом, протидії торгівлі людьми, нелегальній міграції та контрабанді тютюнових виробів. Основні напрями співробітництва СБУ зі структурами Організації Північноатлантичного договору (НАТО) визначаються відповідно до Річної національної програми співробітництва Україна-НАТО, яка затверджується указами Президента України.

 


Кодекс поведінки стосовно військово-політичних аспектів безпеки

 

Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи щодо плюралізму медіа та прозорості медіа-власності і ролі та обов’язків інтернет-посередників

 
 
 

 


Фотографії

Напрямки діяльності

Особисто Голові СБ України


У Службі безпеки України встановлено поштові скриньки для звернень громадян особисто до Голови СБУ

Порядок в’їзду та виїзду осіб, переміщення товарів на ТОТ у Донецькій та Луганській областях

Порядок повернення транспорту з території окремих районів Донецької та Луганської областей

Реєстр дозволів для переміщення осіб через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей

Об'єднаний центр допомоги звільнення полонених

Розшук

Халілов Хагані Елман огли
детальніше
Балицький Євген Володимирович
детальніше
Келеберда Олексій Валентинович
детальніше

Переглянути повний список