Пошук

Розширений пошук
Головна »  » 


Голова СБ України
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.

1

 

 

 

 

Голова Служби безпеки України

 

ГРИЦАК ВАСИЛЬ

СЕРГІЙОВИЧ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ГРИЦАК Василь Сергійович народився 14 січня 1967 року у с. Буща Дубнівського району Рівненської області.

У 1992 році закінчив Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки, у 1993 і 1997 роках – курси в Інституті підготовки кадрів СБ України, у 1998 і 2006 роках – курси Національної академії СБ України.

Після проходження строкової служби в Збройних силах продовжив військову службу в органах безпеки з 1990 року сержантом. З 1991 року проходив військову службу на оперативних та керівних посадах у регіональному органі Служби безпеки України. Починаючи з 1999 року, службовим шляхом пройшов посади в Центральному управлінні СБ України від заступника начальника відділу до заступника начальника управління Департаменту захисту національної державності і боротьби з тероризмом.

З 2005 року по 2009 рік очолював почергово Управління СБУ в Київській області, Управління СБУ у м. Києві та Головне управління СБУ у м. Києві та Київській області.

З 2009 року по 2010 рік обіймав посади заступника Голови Служби безпеки України, першого заступника Голови Служби безпеки України, очолюючи в цей період Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБ України.

У березні 2010 року був звільнений з керівних посад у СБ України, без виключення зі списків особового складу. У липні 2014 року Указами Президента України генерал-полковник Грицак В.С. призначений першим заступником Голови СБ України та керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

У липні 2015 року призначений Головою Служби безпеки України.

Указом Президента України №410/2015 введено до персонального складу Ради національної безпеки і оборони України. 

Генерал армії Грицак В.С. має державні нагороди: орден "За заслуги" III ступеня (2002 р.), II ступеня (2007 р.), І ступеня (2009 р.), почесна грамота Кабінету Міністрів України.

 

 

 

Декларація

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України