Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Лисичанську СБУ викрила нотаріуса, який за хабарі оформляв документи мешканцям тимчасово окупованих територій
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 березня 2016

У Лисичанську на Луганщині співробітники Служби безпеки України за процесуальним керівництвом прокуратури затримали на хабарі приватного нотаріуса, який незаконно виготовляв документи для мешканців тимчасово окупованих територій.   

Юрист через посередників оформляв довіреності, договори купівлі-продажу, доручення для мешканців тимчасово контрольованих терористами територій без їх фактичної присутності. Співробітники спецслужби затримали нотаріуса під час отримання одинадцяти тисяч гривень за виготовлення декількох довіреностей. Правоохоронці встановили, що правник щотижня в середньому протиправно оформлював п’ятнадцять документів.

Слідчими СБ України нотаріусу повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368-4 Кримінального кодексу України .

Вирішується питання про позбавлення зловмисника права надавати нотаріальні послуги.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України