Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ припинила діяльність служби таксі, через яку фінансувалися терористи
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 березня 2016

Співробітники Служби безпеки України у Рубіжному на Луганщині припинили діяльність нелегальної служби таксі, яку контролював ватажок одного з незаконних збройних формувань т.зв. "ЛНР" на прізвисько "фашист".

У службі, яка не сплачувала жодних податків, були задіяні понад десять автомобілів. Співробітники СБ України припинили діяльність диспетчерської та встановили, що нелегальний бізнес контролює ватажок бойовиків на прізвисько "фашист". Терорист, який перебуває на тимчасово окупованих територіях, залишив наглядати за службою місцеву мешканку. Жінка регулярно передавала до т.зв. "ЛНР" гроші від нелегальної діяльності.

Водіїв приватних автомобілів, які працювали на транспортну фірму без ліцензійних карт та без державної реєстрації, притягнено до адміністративної відповідальності. Триває перевірка діяльності керівниці служби таксі.

Злочини "фашиста" документуються правоохоронцями у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України. Співробітники спецслужби встановили, що під час окупації Рубіжного члени його угруповання захоплювали та катували місцевих мешканців, відбирали автотранспорт і майно.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України