Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Рівненщині СБУ викрила на "кришуванні" видобутку бурштину власного співробітника та прикордонника
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 березня 2016

Описание: 4354543543534

 

Описание: 5345345345

 

Описание: 4234234

 

Описание: 4234234324

 

Співробітники управлінь внутрішньої безпеки СБ України та прикордонників спільно з прокуратурою затримали на Рівненщині підполковника СБУ та начальника одного з відділів прикордонної служби, які "кришували" нелегальний видобуток бурштину.

Організоване угруповання, до складу якого входили затримані, займалося видобутком "сонячного каменю" у десятикілометровій прикордонній зоні. Співробітники спецслужби затримали підполковника СБУ та старшого лейтенанта прикордонників на робочих місцях. Під час обшуків у службових приміщеннях та за місцем проживання офіцерів правоохоронці вилучили два кілограми бурштину, три станки для оброблення каміння, дві мотопомпи та значну суму готівки.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Обох зловмисників затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх учасників угруповання.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України