Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ завершила досудове розслідування справи ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 березня 2016

Слідчі Служби безпеки України завершили заочне досудове розслідування кримінального провадження за підозрою ватажка терористичної організації "ЛНР" у скоєнні низки злочинів.

Плотницький звинувачується у вчиненні терористичного акту за попередньою змовою з групою осіб. Спільно з організованою злочинною групою він також брав участь у викраденні та незаконному позбавленні волі старшого лейтенанта Збройних сил України Надії Савченко, її незаконному переправленні через державний кордон.

У рамках кримінального провадження розслідувалося скоєння ватажком "ЛНР" злочинів, передбачених ч. 2 ст. 258, ч. 3 ст. 146 та ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

За дорученням прокуратури міста Києва сторонам кримінального провадження повідомлено про завершення досудового розслідування та відкрито його матеріали для ознайомлення.

Найближчим часом кримінальне провадження відносно Ігоря Плотницького буде скеровано з обвинувальним актом до суду.

 

Прес-центр  СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України