Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Голова СБУ зустрівся зі студентами та викладачами Києво-Могилянської академії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
22 березня 2016

 

 

У Києві Голова Служби безпеки України Василь Грицак презентував студентам та викладачам Києво-Могилянської академії документальну виставку "Історія війни за незалежність. Донбас".

         Василь Грицак прочитав для аудиторії лекцію про перші дні початку антитерористичної операції, ключові операції спецслужби для протидії ворогу. Він акцентував увагу на реформуванні української спецслужби в умовах російської агресії та народження нової патріотичної Служби безпеки.

         Голова СБУ розповів присутнім про головні напрямки гібридної війни Росії проти нашої держави. "Одним з важливих її елементів є потужна інформаційна агресія проти України. Ефективна протидія не можлива без підтримки суспільства, особливо молоді", – наголосив він. Василь Грицак запросив студентів-патріотів до співпраці з СБУ та закликав просувати правду про українські події по всьому світу.

         Після відповідей на питання аудиторії курсанти Національної академії СБУ ознайомили присутніх з виставкою. Значна частина експозиції присвячена дванадцяти співробітникам спецслужби, які віддали своє життя під час антитерористичної операції.

         Служба безпеки України планує продемонструвати виставку "Історія війни за незалежність. Донбас" у провідних вищих навчальних закладах країни.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України