Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині чиновники соціального захисту розтратили 10 мільйонів гривень бюджетних коштів на виплату псевдопереселенцям
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 березня 2016

У районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України спільно з прокуратурою виявила розтрату бюджетних коштів у сфері соціальних виплат вимушеним переселенцям.

На початку минулого року посадовці управління праці та соціального захисту населення однієї з міських рад Донеччини видали понад тисячу довідок із зазначенням «фіктивного» місця проживання вимушених переселенців з району проведення АТО, які фактично проживають на тимчасово окупованих територіях.

Через шахрайські нарахування чиновниками виплат соціальної допомоги державі завдано збитків на майже 10 мільйонів гривень.

Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України