Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


В Одесі СБУ викрила підпільне виробництво брендового одягу нелегалами
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 березня 2016

 

 

 

Служба безпеки України спільно з прокуратурою виявила в передмісті Одеси підпільний цех з пошиття одягу з логотипами відомих світових брендів. Готову контрафактну продукцію власники незаконного бізнесу реалізовували на ринку «Сьомий кілометр».

В орендованому приватному будинку на околиці міста правоохоронці затримали 15 громадян однієї з країн Південно-Східної Азії, які працювали та жили на «виробництві». Лише один з іноземців мав посвідчення на право перебування в Україні. Всі інші – потрапили в країну незаконно та перебували в Одесі без будь-яких документів та дозволів на роботу. Нелегальні мігранти утримувалися в будинку примусово, відпрацьовуючи за переправлення до України, а згодом і до Європи.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг) Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України