Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ викрила розкрадання державних коштів на закупівлях продуктів для школярів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
16 березня 2016

Співробітниками Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у районі проведення антитерористичної операції факти розкрадання чиновниками державних коштів при закупівлі продуктів харчування для шкіл.

Посадовці відділу освіти однієї з міських рад Донеччини без проведення відкритих торгів уклали низку договорів з місцевим підприємством на поставки продуктів харчування для загальноосвітніх навчальних закладів на суму понад вісім з половиною мільйонів гривень. Після перерахування грошей угоди було штучно розірвано за попередньою змовою чиновників та комерсантів. Посадовці не здійснили жодних кроків для повернення державних коштів, натомість вони оголосили відкриті торги для закупівлі продуктів на таку ж суму.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до розкрадання державних коштів.

 

Прес-центр СБ України

 

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України