Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


В Авдїївці СБУ затримала бойовика з теругруповання "восток"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 березня 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією затримали в Авдіївці на Донеччині бойовика терористичного угруповання "восток" т.зв. "ДНР".

У червні 2014 року мешканець Донецької області добровільно прибув у місто Ясинувата та приєднався до незаконного формування терористів. Він зі зброєю в руках чергував на блокпосту бойовиків та виконував диверсійні завдання проти сил антитерористичної операції.

Згодом за вказівкою ватажків бойовика направили у Авдіївку для збору та передачі інформації про переміщення та місця дислокації військової техніки і підрозділів Збройних сил України. Він також розробляв маршрути перетину лінії розмежування в обхід українських блокпостів для проникнення диверсійних груп т.зв. "ДНР".

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для затримання всіх спільників бойовика "востока".

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України