Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Дніпропетровщині СБУ затримала організатора "проросійського підпілля" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 березня 2016

 

Співробітники Служби безпеки України затримали у місті Тернівка Дніпропетровської області місцевого мешканця, який через соціальні мережі намагався створити "проросійське підпілля" в регіоні.

Чоловік у червні 2014 року перебував на території тимчасово окупованого терористами Донецька. Він встановив контакт з представниками терористичної організації "ДНР" та отримав завдання організувати на території західного Донбасу підтримку дій бойовиків.

Повернувшись додому, спільник терористів через російські соціальні мережі почав вербувати місцевих мешканців до незаконних збройних формувань бойовиків. Він також поширював матеріали антиукраїнського характеру, популяризував дії терористів"ДНР/ЛНР" та закликав до спротиву силам антитерористичної операції.

Під час обшуку співробітники спецслужби вилучили у зловмисника комп'ютерну техніку з доказами агітації та пропаганди терористичних організацій.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх прибічників створення "проросійського підпілля" на Дніпропетровщині.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України