Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донеччині СБУ попередила незаконне ввезення на тимчасово окуповані території готівки та планшетів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 березня 2016

 

 

На КПВВ «Мар’їнка» співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби та прикордонниками затримали двох чоловіків, які всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування намагалися провезти на тимчасово окуповані території 100 тисяч гривень, 10 тисяч доларів та 30 тисяч рублів готівки.

У районі селища Новгородське водій авто намагався незаконно переправити на тимчасово контрольовані терористами території планшети та смартфони на загальну суму 570 тисяч гривень.

Неподалік Курдюмівки правоохоронці затримали сім з половиною тонн сиру на 320 тисяч гривень, який водій авто намагався переправити на тимчасово окуповані території всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування.

У районі Світлодарська співробітники Служби безпеки України спільно з працівниками Державної фіскальної служби та прикордонниками затримали автомобіль з однією тонною спецій та бакалії вартістю 120 тисяч гривень без відповідних документів.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України