Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Харківщині СБУ зупинила контрабанду риби з РФ
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 березня 2016

 

У Харківській області Служба безпеки України перекрила канал незаконного ввезення продуктів харчування з території Російської Федерації.

Група зловмисників організувала незаконне постачання риби, виробниками якої були російські підприємства. Продукція ввозилася в Україну поза митним контролем. Для безперешкодного перевезення риби та її продажу ділки підробляли супровідні документи, зазначаючи товар як з країн Балтії.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області затримали вантажний автомобіль-рефрижератор, в якому знаходилося 15,6 тонни мороженої риби загальною вартістю понад 300 тисяч гривень. Вантаж потрапив в Україну з Бєлгородської області (РФ) днем раніше, перетнувши кордон поза митними пунктами пропуску.

Вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних до функціонування контрабандного каналу.

Товар вилучено.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України