Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Черговий бойовик "ЛНР" обрав програму СБУ "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
14 березня 2016

Ще один бойовик т.зв. «ЛНР» повернувся на підконтрольну Україні територію на умовах програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

Уродженець Луганщини минулого року приєднався до одного з «казачіх» угруповань терористів, перейнявшись ідеями «новоросії». Він забезпечував пропускний режим та охорону місця дислокації бандформування.

Відсутність дисципліни, постійні п'янки серед бойовиків, фізичні покарання з боку командирів за допущені прорахунки змінили його думку про перспективи псевдореспубліки та змусили шукати шляхи повернення додому.

Дізнавшись про програму «На тебе чекають вдома», бойовик вирішив скористатись нею. Сьогодні чоловік перебуває вдома та чекає звільнення від кримінальної відповідальності відповідно до законів України.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України