Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Заарештовано колишнього голову Новоайдарської райради за підозрою в організації антиконституційного "референдуму"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 березня 2016

12 березня на підставі матеріалів Служби безпеки України та прокуратури суд заарештував колишнього голову Новоайдарської районної ради, який у травні 2014 року організував проведення в районі сепаратистського «референдуму».

З’ясовано, що саме голова районної ради давав доручення депутатам та головам місцевих рад, вирішував питання з надання приміщень для проведення голосування, організував та контролював роботу «штабу виборчої комісії», а згодом – публікацію результатів «референдуму» в місцевій пресі.

Розслідування тривало понад рік. Слідчі СБУ допитали близько ста учасників та свідків події. Проведено слідчі експерименти, проаналізовано велику кількість документів, фото- та відеоматеріалів, зібрано величезну доказову базу.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України. Згідно з рішенням суду на вирок він чекатиме, перебуваючи під вартою.

Нагадаємо, що у лютому-березні 2016 року за матеріалами СБУ заарештовано трьох організаторів псевдореферендуму в окремих населених пунктах Новоайдарького району, у тому числі двох депутатів та голову однієї з сільських рад.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України