Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На тимчасово неконтрольовані території намагалися незаконно переправити м'ясо та обладнання для ІР-телефонії
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
7 березня 2016

 

У районі КПВВ «Зайцеве» співробітники військової контррозвідки СБ України спільно з військовослужбовцями Збройних сил та прикордонниками затримали п’ять тонн м’яса без відповідних дозвільних документів на чверть мільйона гривень.

У районі Нового Айдару на Луганщині правоохоронці затримали автомобіль з незаконним вантажем насіння соняшника на суму понад  280 000 грн.

У районі Новотроїцького на Донеччині Служба безпеки спільно з фіскальною службою та прикордонниками затримала автомобіль, водій якого намагався незаконно переправити на тимчасово окуповані території картки поповнення рахунку та обладнання для ІР-телефонії на півмільйона гривень.

Поблизу Семигір’я Донецької області правоохоронці затримали два автомобіля з незаконним вантажем молочних продуктів на 310 тисяч гривень.

В районі Плещіївки на Донеччині  Служба безпеки спільно з фіскальною службою та прикордонниками затримала автомобіль, водій якого намагався всупереч встановленим правилам переправити на територію, підконтрольну т.зв. «ДНР» 3,5 тонни яловичини на 116 тисяч гривень та окуляри з футлярами в асортименті на 110 000 грн.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України