Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Програмою "На тебе чекають вдома" скористався ще один представник НЗФ (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 березня 2016

У рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» українським правоохоронцям добровільно здався ще один представник незаконних збройних формувань.

У 2014 році мешканець Луганщини, підтримуючи ідею «руського міра», приєднався до терористичної організації «ЛНР». Він копав окопи, облаштовував вогневі позиції, розвантажував боєприпаси.

Потрапивши під обстріл, він усвідомив хибність свого вчинку, а з часом зрозумів, що т.зв. «командири» в першу чергу дбають лише про себе, розчарувався в ідеях «новоросії» та залишив підрозділ бойовиків.

Від рідних він дізнався про програму СБ України «На тебе чекають вдома» і вирішив нею скористатись. На даний час чоловік перебуває вдома зі своєю родиною та чекає звільнення від кримінальної відповідальності у порядку, встановленому законом України.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України