Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Маріуполі СБУ викрила корупційну схему в міграційній службі
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 березня 2016

Співробітники Служби безпеки України викрили масштабну корупційну схему, організовану високопосадовцями Державної міграційної служби у Донецькій області.

Чиновники через "дружні" туристичні фірми оформляли за прискореною процедурою закордонні паспорти місцевим мешканцям. Вартість "послуги" стартувала від двох тисяч гривень.

Правоохоронці задокументували численні випадки заочного оформлення закордонпаспортів  громадянам, які перебувають на тимчасово окупованих терористами територіях. Готові документи кур’єрами переправлялися до т.зв. "ДНР". Перевіряється інформація щодо отримання паспортів учасниками незаконних збройних формувань бойовиків.

Співробітники спецслужби спільно з прокуратурою затримали у робочому кабінеті одного з керівників міграційної служби під час отримання від посередника понад десяти тисяч гривень за видачу паспортів.

Під час обшуків у службових кабінетах міграційної служби та в офісах турфірм правоохоронці вилучили сто двадцять тисяч гривень, чотирнадцять тисяч доларів США та документацію, що підтверджує незаконну видачу паспортів.

Чиновнику повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, його затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх посадовців та посередників, задіяних у корупційній схемі.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України