Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Кіровограді СБУ ліквідувала підпільний горілчаний цех (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 березня 2016

Співробітники СБ України спільно з фіскальною службою припинили у Кіровограді діяльність підпільного виробництва контрафактної лікеро-горілчаної продукції.

Цехи розміщувалися у промисловій зоні міста в складських приміщеннях. Фальсифікатори на спеціальному технологічному обладнанні виготовляли горілку, коньячні вироби та різноманітні лікери. Спирт для виробництва контрафакту організатор отримував з Черкаської області.

Алкоголь розливався у скляну та пластикову тару і реалізовувався через дрібні та великі оптові торговельні мережі Кіровоградщини та сусідніх областей. Під час обшуків на виробництві правоохоронці виявили понад 1,7 тонни готової продукції, сто літрів спирту, обладнання для виготовлення та розливу продукції. Співробітники спецслужби вилучили у ділків понад двадцять тисяч гривень, два пістолети та помпову рушницю без відповідних дозвільних документів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 204 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення всіх причетних до виробництва контрафактного алкоголю.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України