Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ перекрила канал постачання в Україну кокаїну
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 березня 2016

 

 

 

Співробітники Служби безпеки спільно з поліцією та прикордонниками під час проведення міжнародної спецоперації перекрили канал постачання в Україну кокаїну з Латинської Америки.

Наркоділки ввозили кокаїн літаками, приховуючи його у шоколадних цукерках, придбаних у магазинах безмитної торгівлі в аеропорту. Загалом було здійснено три поставки кокаїну загальною вагою понад десять кілограмів та вартістю майже мільйон доларів за цінами "чорного ринку".

Співробітники спецслужби вилучили увесь ввезений до України кокаїн у Києві та Одесі. Правоохоронці затримали п’ятьох учасників наркоугруповання, у тому числі організаторів каналу. Затримання кур’єрів відбулося одночасно в Латинській Америці та у двох європейських країнах.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до контрабанди кокаїну.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України