Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У районі АТО Служба безпеки затримала незаконні вантажі з нафтопродуктами і одягом на півмільйона гривень та вилучила 4,5 млн рублів готівки
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 лютого 2016

 

 

У районі села Гранітне на Донеччині Служба безпеки України спільно з фіскальною службою та прикордонниками затримала автоцистерну з п’ятьма тисячами літрів нафтопродуктів загальною вартістю приблизно 100 тисяч гривень. Вантаж без дозвільних документів намагалися переправити на тимчасово окуповані території.

У районі селища Верхньоторецьке правоохоронці затримали водія автомобіля, який намагався, всупереч правилам перетину лінії розмежування, перемістити на підконтрольну терористам територію дві тонни одягу та взуття на 300 тисяч гривень.

У тому ж районі співробітники СБ України, працівники фіскальної служби та прикордонники перехопили вантаж з товарами медичного призначення без дозвільних документів. На тимчасово окуповані території намагалися переправити окуляри, лінзи, очні каплі, ножі офтальмологічні тощо на суму понад 100 тисяч гривень.

На КПВВ «Новотроїцьке» правоохоронці затримали двох чоловіків, які спробували переправити до т.зв. «ЛНР» 4,5 мільйона російських рублів та багато платіжних карток різних банків. Гроші та картки вони намагалися приховати у спідній білизні.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України