Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Львівському аеропорту СБУ затримала на хабарі митників
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 лютого 2016

 

 

Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримала працівників митного поста «Львів-Аеропорт» під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у сумі 300 доларів США.

За оперативними даними, здирники систематично вимагали гроші за нестворення штучних перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.

Під час обшуку службових приміщень митників правоохоронці також вилучили гроші в різній валюті, в еквіваленті 21 тисяча гривень. Готівка була прихована в офісній техніці, в приміщенні оглядової кімнати, в настінних календарях та інших предметах.

Головному інспектору митного поста «Львів-Аеропорт», яка отримала частину хабара, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Стосовно інших працівників львівської митниці, які задіяні у корупційній схемі, тривають невідкладні слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України