Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Ще один бойовик скористався програмою СБУ "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
29 лютого 2016

На Донеччині в рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» ще один учасник незаконних збройних формувань перейшов лінію розмежування і добровільно здався українським правоохоронцям.

У грудні 2015 року чоловік, піддаючись російській пропаганді, приєднався до терористичного угруповання «П’ятнашка». Зі зброєю в руках охороняв місця розташування банди, виконував господарські роботи.

Зіткнувшись з реаліями «служби» у банд формуванні, де процвітала наркоманія, алкоголізм, мародерство, знущання як над мирним населенням, так і над членами угруповання, чоловік залишив зброю та втік із «П’ятнашки».

Від родичів він дізнався про програму СБ України «На тебе чекають вдома» і скористався її умовами.

На даний час чоловік знаходиться дома. Здійснюється перевірка щодо  його участі в незаконних збройних формуваннях.

СБ України підкреслює, що за програмою «На тебе чекають вдома», учасники незаконних збройних формувань, які не брали участі в бойових діях, не скоїли вбивств та інших тяжких злочинів, можуть бути звільнені від кримінальної відповідальності.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України