Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ попередила оборудку з відчуження майна державного банку
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
26 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією попередили оборудку з відчуження майна ПАТ "Укргазбанк".

Під заставою в державного банку у Києві були дві земельні ділянки вартістю майже п’ятдесят п’ять мільйонів гривень. Один з колишніх приватних власників банку та колишній заступник голови правління, зламавши базу даних, вивели майно з-під застави та зняли обмеження на його реалізацію.

Діючи за довіреністю від комерційних структур, ділянки яких були під заставою, зловмисники продали одну з них, а другу оформили в іпотеку.

У рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, співробітники спецслужби встановили всі обставини здійсненої оборудки.

Завдяки вжитим правоохоронцями заходам державний Укргазбанк повернув право власності на земельні ділянки.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності організаторів оборудки з державним майном.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України