Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Поблизу Щастя СБУ затримала вантажі на більше ніж один мільйон гривень
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 лютого 2016

 

Співробітники СБ України спільно з прикордонною та фіскальною службами затримали поблизу міста Щастя на Луганщині два вантажі з продукцією на більше ніж один мільйон гривень.

Водій однієї з вантажівок всупереч встановленим правилам перетину лінії розмежування віз до т.зв. "ЛНР" партію меблів на п’ятсот шістдесят тисяч гривень.

Згодом правоохоронці зупинили ще два вантажних автомобілі з партією насіння соняшника. Понад сорок дві тисячі тонн продукції вартістю майже півмільйона гривень перевозили на тимчасово окуповані терористами території без відповідних дозвільних документів.

Триває перевірка походження товарів та замовників їх перевезення у тимчасово неконтрольовані українською владою райони Луганщини.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України