Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Запоріжжі СБУ затримала фальшивомонетників (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 лютого 2016

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала у Запоріжжі групу фальшивомонетників, які налагодили виготовлення та збут на території регіону підроблених купюр номіналом 500, 200, 100 та 50 гривень.

Під час проведення оперативно-слідчих дій правоохоронці задокументували декілька епізодів протиправної діяльності зловмисників з продажу фальшивок.

При спробі збуту 20 тисяч підроблених гривень за 6 тисяч справжніх – ділків затримали співробітники Управління СБ України в Запорізькій області.

У помешканнях зловмисників правоохоронці вилучили велику кількість заготовок фальшивих купюр, штампи, кліше, принтери, фарбу та інше знаряддя для виготовлення підроблених грошей.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 199 (виготовлення підроблених грошей) Кримінального кодексу України.

Трьох учасників злочинної групи затримано відповідно до ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення фальшивомонетникам про підозру.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України