Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Підпільний горілчаний цех ліквідувала СБУ на Харківщині
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
25 лютого 2016

 

У Чугуєві на Харківщині Служба безпеки України спільно з представниками фіскальної служби припинила діяльність підпільного горілчаного цеху.

Група місцевих мешканців організувала канал незаконного постачання спирту з Росії в Україну, в тому числі транзитом через територію, що тимчасово непідконтрольна українській владі. У приватному домоволодінні Чугуєва зловмисники обладнали цех з масового виготовлення контрафактної горілки. Вона розфасовувалася під марками відомих європейських виробників як у скляну, так і пластикову тару.

Під час обшуків правоохоронці вилучили у ділків обладнання, велику кількість пакувальної тари, приблизно одну тисячу літрів спирту та 2500 літрів вже готової до реалізації підробленої горілки.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України