Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Маріуполі СБУ затримала одного з фінансистів терористичної організації "ДНР"
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 лютого 2016

Служба безпеки України припинила діяльність каналу фінансування терористичної організації «ДНР».

Приватний підприємець з серпня 2014 року виділяв великі суми та матеріально забезпечував бойові підрозділи терористів.

Щоб приховати від правоохоронців свою злочинну діяльність, він перереєстрував свою фірму в Артемівську. Фактично ж комерційна структура продовжувала діяти у Горлівці, на тимчасово окупованій території, та постійно сплачувала податки до т.зв. «бюджету «ДНР».

За оперативною інформацією, кошти з цього «бюджету» через штучні утворення т.зв. «ДНР» перерозподілялися на забезпечення бойових підрозділів та фейкових спецслужб терористів. На них купувалася військова техніка, боєприпаси, засоби інженерного устаткування.

Під час спроби передачі чергової частини грошей представникам бойовиків зловмисника затримали співробітники Управління СБУ в Донецькій області.

Затриманому повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 258-5 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму) та обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

Тривають слідчі дії з встановлення осіб та суб’єктів господарської діяльності, задіяних у схемах фінансування тероризму.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України