Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Святогірську СБУ виявила зловживання керівництва центру соціальної реабілітації дітей-сиріт
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 лютого 2016

На Донеччині Служба безпеки України виявила факт придбання матеріальних цінностей за завищеною ціною для Святогірського центру соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

За оперативною інформацією, грудні 2015 року керівництво закладу придбало у місцевого приватного підприємця меблі, побутову техніку та медичне обладнання на один мільйон 800 тисяч гривень з коштів обласного фонду.

Перевірка Управління СБ України в Донецькій області встановила, що товари закуплено за завищеною ціною (в окремих випадках у 2-3 рази). За оцінкою фахівців, у такий спосіб у дітей-сиріт було вкрадено понад 800 тисяч гривень.

Стосовно посадовців центру відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії. Вирішується питання про оголошення зловмисникам підозри.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України