Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Ще один бойовик повернувся до родини на умовах програми СБУ "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
24 лютого 2016

У рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» українським правоохоронцям добровільно здався мешканець Слов’янського району Донецької області, який був членом незаконних збройних формувань.

У 2014 році чоловік, будучи членом одного з місцевих осередків Донецького козацтва та підтримуючи ідею «руcского міра», приєднався до незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР». Він зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах.

Потрапивши під обстріл, бойовик усвідомив хибність свого вчинку, з часом розчарувався в ідеях новоствореної псевдореспубліки, вирішив кинути зброю та самовільно залишити бойовиків. При першій нагоді, приєднавшись до групи біженців, він виїхав до Росії.

Дізнавшись від рідних про програму СБ України «На тебе чекають вдома», чоловік вирішив скористатись її умовами та повернутись на підконтрольну Україні територію.

СБ України перевіряє діяльність чоловіка в незаконних збройних формуваннях. Колишній бойовик після завершення слідчих дій зможе повернутися до мирного життя на вільних від терористів територіях України.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України