Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Харківщині СБУ викрила контрабанду готівки, що була захована у пакетах з борошном
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
23 лютого 2016

 

 

На Харківщині Служба безпеки України спільно з прикордонниками та Державною фіскальною службою викрила спробу контрабанди великої суми грошей та банківських карток.

На пункті пропуску «Чугунівка» правоохоронці затримали 48-річну луганчанку, яка намагалася незаконно вивезти з України до Російської Федерації 740 тисяч гривень та 298 банківських карток. Кінцевим пунктом «подорожі» кур’єрки мала стати територія Луганської області, яка тимчасово контролюється бойовиками терористичної організації «ЛНР». Гроші та банківські картки від митного контролю зловмисниця приховала у пакетах з борошном.

Службою безпеки встановлюються джерела походження грошей, а також перевіряється можливість використання каналу контрабанди для матеріального забезпечення членів незаконних бандформувань.

Вирішується питання про притягнення контрабандистки до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що 21 лютого мешканець Луганщини намагався контрабандою провезти з Росії до України 850 тисяч гривень. За оперативними даними, готівка мала бути використана для фінансування сепаратистської і терористичної діяльності в Україні.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України