Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Донбасі СБУ викрила схованки з вибухівкою, мінами та гранатами
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 лютого 2016

 

 

На Луганщині співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України спільно з поліцією викрили схованку з військовими засобами ураження.

У районі залізничної колії поблизу села Оріхове на Луганщині правоохоронці вилучили зі схрону один кілограм тротилу в шашках та чотири гранати Ф-1.

Національна поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України.

Також співробітники СБ України спільно з військовослужбовцями Національної гвардії викрили схованку з вибухівкою поблизу населених пунктів Новомихайлівка та Солодке Донецької області.

З облаштованої поблизу ЛЕП схованки правоохоронці вилучили дві протипіхотні міни МОН-50, п’ять гранат РГД-5, п’ять електродетонаторів, електромашинку для підриву, засоби для встановлення розтяжок. Також в схованці знаходилася протитанкова міна ТМ-62 у зведеному стані (виставлена на незнімання). Протитанкова міна знищена саперами на місці.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України