Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Ще двоє колишніх бойовиків скористалися програмою СБУ "На тебе чекають вдома" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
19 лютого 2016

У рамках програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома» бойовик терористичної організації «ЛНР» перейшов лінію розмежування і добровільно здався українським правоохоронцям.

У 2014 році, підтримуючи ідею створення «новоросії», чоловік приєднався до «казачего» угруповання т.зв. «ЛНР», ніс службу на блокпостах Луганська.

Побачивши мародерство, здирництво, погане відношення з боку російських «казаків» та їх ватажків, розчарувавшись в ідеях новоствореної псевдореспубліки, вирішив повернутися на підконтрольну Україні територію.

СБ України перевіряє діяльність чоловіка в незаконних збройних формуваннях.

На Донеччині Слов’янський міськрайонний суд звільнив від кримінальної відповідальності колишнього бойовика, який також скористався умовами програми СБУ.

Під час розгляду справи суд врахував, що перебуваючи у складі незаконного збройного формування т.зв. "ДНР", бойовик не брав участі у бойових діях та не знущався з мирного населення.

Рішення прийнято на підставі ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Колишній бойовик повернувся до мирного життя на вільних від терористів територіях України.

Довідка. Наприкінці серпня минулого року Служба безпеки України розпочала програму «На тебе чекають вдома». Програма спрямована на доведення до учасників незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР/ЛНР» положень законодавства, що передбачають можливість звільнення від кримінального покарання.

Умовами програми вже скористалося понад 60 чоловік, які повернулися до своїх сімей. Судами Донецької та Луганської областей звільнено від кримінальної відповідальності 15 колишніх учасників НЗФ. Досудове розслідування або судові розгляди відносно інших тривають.

На сьогодні СБ України вивчає інформацію щодо 200 осіб, які вирішили повернутися на підконтрольну Україні територію за умовами програми «На тебе чекаю вдома».

 

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України