Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ затримала адміністратора антиукраїнської групи в Інтернеті (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
18 лютого 2016

У Луганській області співробітники Служби безпеки України затримали адміністратора онлайн-спільноти, який вів активну антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.

Мешканець Лисичанська модерував сторінку з інформаційним контентом на підтримку проросійського сепаратизму. Він розміщував матеріали з публічними закликами до проведення акцій громадської непокори на підтримку «ЛНР» та «ДНР», їх визнання та приєднання до складу Росії. Чоловік також пропагував ідеї  зміни меж території України, її конституційного ладу та проведення «референдуму» щодо незалежності Харківщини.

Модератор розповів співробітникам спецслужби, що за свою діяльність отримував грошову винагороду на картковий рахунок. За його словами, куратор "проекту" проживає в Москві та контролює декілька  інтернет-груп, що задіяні в підривній антиукраїнській пропаганді.  

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 110 Кримінального кодексу України.  

Триває досудове слідство.

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України