Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ викрила корупційну оборудку з коштами на відновлення інфраструктури Луганщини
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
17 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України викрили у районі проведення антитерористичної операції корупційну оборудку з коштами виділеними на відновлення інфраструктури Луганщини.

Посадовці однієї з міськрад регіону уклали контракт з комерційною структурою на ремонт дорожнього покриття. До актів виконаних робіт, наданих підприємцями, були внесені за змовою з чиновниками значно завищені дані про обсяги ремонту. Загальна сума витрачених коштів на відновлення інфраструктури становила п’ять мільйонів двісті п’ятдесят тисяч гривень.

Співробітники спецслужби ініціювали перевірку документації. За попередніми висновками експертів, обсяги робіт завищено щонайменше на двадцять відсотків, точний розмір завданих бюджету збитків встановлюється.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб задіяних у корупційній оборудці.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України