Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Російське ФСБ продовжує ганебну практику незаконних арештів та вербовки під тиском українських громадян (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
15 лютого 2016

Служба безпеки України отримала нові докази підривної діяльності спецслужб Російської Федерації, які спрямовані на втягування українських громадян у компрометуючі ситуації під час перебування в Росії та їх вербування.

Співробітники військової контррозвідки СБ України встановили особу мешканця Ізмаїла, якого представники ФСБ РФ завербували для збору інформації військового характеру. Перебуваючи на заробітках у російському Майкопі, він був затриманий за нібито порушення правил перебування іноземців на території Росії та доправлений до слідчого ізолятора.

Під тиском чоловік погодився на конфіденційне співробітництво з російськими спецслужбами, про що дав письмову згоду. Отримавши псевдонімЄмельян” та обговоривши способи зв’язку через соціальні мережі, його видворили з території РФ.

Під час спілкування з військовими контррозвідниками СБ України чоловік розповів, що разом з ним у Майкопі було затримано ще п’ятеро мешканців Ізмаїлу. Всі вони допитувалися представниками ФСБ, які особливо цікавилися проходженням військової служби та місцями дислокації військових частин. Згодом їх також видворили за межі Російської Федерації.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України