Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Вінниці СБУ припинила діяльність міжрегіонального конвертцентру
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
13 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою припинили у Вінниці діяльність конвертаційного центру, який вивів у тіньовий обіг понад сорок мільйонів гривень.

Організатори конверту створили низку фіктивних фірм, через які конвертували гроші та мінімізували податкові платежі для комерційних структур. Для цього вони уклали безтоварні угоди з понад тридцятьма підприємствами реального сектора економіки з Київської, Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей.

Під час обшуків співробітники спецслужби вилучили печатки, рахунки та реквізити фіктивних фірм, жорсткі диски та чекові книжки, які доводять проведення фінансових оборудок. Накладено арешт на банківські рахунки фіктивних фірм, на яких заблоковано понад два з половиною мільйони гривень. Перевірка фінансової діяльності конвертаційного центру триває.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 212 і частиною 1 статті 205 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії. 

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України