Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ припинила нелегальну видачу паспортів мешканцям окупованих територій (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України припинили механізм нелегального виготовлення паспортів громадян України для мешканців тимчасово окупованих терористами територій.

Схему організував представник одного з незаконних збройних формувань т. зв. "ЛНР". За оперативною інформацією, паспорти замовлялися, зокрема, для легалізації бойовиків на мирній українській території.

Кур’єр терористів доставляв необхідні для виготовлення паспортів документи до одного з райвідділів Державної міграційної служби в Луганській області, який розташований на підконтрольній українській владі території. Працівники відділу незаконно виготовляли нові паспорти, відновлювали пошкоджені та начебто втрачені. У середньому кожен новий паспорт коштував замовнику одну тисячу гривень.

Співробітники спецслужби спочатку викрили кур’єра, у якого вилучили понад два десятки паспортів та інших документів мешканців тимчасово окупованих територій. А згодом правоохоронці затримали у службовому кабінеті начальника райвідділу міграційної служби під час отримання хабара в майже чотири тисячі гривень. Гроші передавалися за нелегальне оформлення чотирьох паспортів. 

Слідчими СБ України відкрито кримінальні провадження за ч. 1 ст. 258-3 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення інших учасників протиправної схеми та повного переліку осіб, для яких оформлялися паспорти.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України