Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Харківщині СБУ ліквідувала канал контрабанди отруйних речовин (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
12 лютого 2016

 

 

 

На Харківщині Служба безпеки України ліквідувала канал контрабандного ввезення в Україну отруйних речовин.

Зловмисник, хімік за фахом, організував на території Харківської області незаконне виробництво контрафактних засобів для боротьби зі шкідниками та хворобами рослин. Отруйні речовини виготовлялися і фасувалися під марками всесвітньовідомих іноземних виробників сільгоспхімії. Контрафактний товар зловмисник розповсюджував як в Україні, так і в сусідніх державах.

11 лютого співробітники СБ України припинили діяльність незаконного цеху з виготовлення отруйних речовин, а також виробничої лінії для пакувальної тари. Під час обшуків правоохоронці вилучили обладнання для виробництва отрути, прес-форми з логотипами іноземних фірм, запаси сировини, десятки тисяч одиниць пакувальної тари, етикеток з назвами препаратів та голографічним зображенням, а також велику кількість вже готової до реалізації продукції.

Раніше СБУ затримала у Харкові вантажівку, заповнену отруйними речовинами, які організатор каналу ввіз в Україну за підробленими документами.

Загалом у зловмисника вилучено понад 20 тонн готових контрафактних пестицидів та майже 19 тонн отруйної сировини.

Слідчими Управління СБ України в Харківській області розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 201 (контрабанда отруйних речовин) Кримінального кодексу України. Невідкладні слідчі дії тривають.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України