Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ перекрила канал збуту наркотиків у районі АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
9 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України спільно з поліцією перекрили канал постачання до району проведення антитерористичної операції псевдоефедрину.

Правоохоронці затримали у Краматорську наркоділка під час отримання чергового міжнародного поштового відправлення з партією медичних препаратів з вмістом псевдоефедрину. Ліки виробництва однієї з країн Південної Азії використовуються для виготовлення психотропної речовини метамфетамін. Загальна сума отриманих прекурсорів становить понад десять тисяч гривень. Пігулки зловмисник реалізовував наркозалежним місцевим мешканцям.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307  Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб причетних до організації контрабандного каналу та збуту наркотиків.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України