Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ затримала поблизу лінії розмежування вантажі з одягом та дизпаливом
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 лютого 2016

 

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонною та фіскальними службами затримали на Луганщині поблизу лінії розмежування два вантажі з одягом та дизельним пальним.

Поблизу села Катеринівка Попаснянського району в т.зв. "буферній зоні" правоохоронці зупинили мікроавтобус. Під час догляду у ньому виявили партію одягу вартістю майже 1,2 мільйона гривень. Водій планував без відповідних документів доставити одяг на тимчасово контрольовані терористами території.

У районі пункту пропуску "Новоайдар" співробітники спецслужби затримали вантажівку з причепом. Водій збирався ввезти до т.зв. "ЛНР" десять тисяч тонн дизпалива на майже сто п’ятдесят тисяч гривень.

Триває перевірка походження товарів і пального та встановлюються їх отримувачів на тимчасово контрольованих бойовиками територіях.

 

Прес-центр СБ України

 

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України