Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


Дванадцять років за підрив мосту на Запоріжжі отримав ватажок диверсійної групи
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 лютого 2016

Оріхівський районний суд Запорізької області визнав винним ватажка диверсійної групи т.зв. батальйону «восток», яка у червні 2014 року підірвала залізничний міст на перегоні ст. Оріхівська – ст. Мала Токмачка.  

Диверсантів затримали співробітники Служби безпеки України в липні 2014 року під час проведення спецоперації. Група з п’яти бойовиків прибула у Запорізьку область для здійснення нових терористичних актів на об’єктах інфраструктури регіону.

Правоохоронці вилучили у терористів, зокрема, понад тридцять п’ять кілограмів пластиду, двадцять чотири тротилові шашки, гранатомети, міни, гранати та детонатори.

Суд визнав ватажка диверсантів винним у скоєнні злочинів, передбачених статтями 113, 15, 113, 258-3, 263, 263-1 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на дванадцять років.

Матеріали стосовно інших учасників групи виділено в окреме кримінальне провадження. Триває досудове слідство.

 

Прес-центр СБ України


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України