Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Херсонщині касир державного банку привласнювала кошти клієнтів-пенсіонерів
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
8 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України викрили контролера-касира державного банку, яка привласнювала кошти клієнтів-пенсіонерів.

Працівниця невеличкого відділення в Херсоні особисто знала більшість клієнтів, які отримували пенсії в банку. Користуючись довірливими стосунками, касир імітувала технічну проблему при видачі грошей та отримувала доступ до карткових рахунків. Співробітники спецслужби спільно з внутрішньою безпекою банку встановили, що жінка привласнила понад двісті тисяч гривень пенсійних коштів клієнтів.

Слідчими СБУ відкрито кримінальне провадження, у рамках якого касиру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч.1 ст. 357 та ст. 366  Кримінально кодексу України.

Триває досудове слідство.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України