Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ викрила розтрату держкоштів посадовцями аграрного ліцею
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 лютого 2016

Співробітники Служби безпеки України та Національної поліції викрили механізм розтрати державних коштів посадовцями одного з луганських аграрних ліцеїв при реалізації сільгосппродукції.

Керівництво навчального закладу протягом 2014-2015 років реалізовувало місцевому фермеру врожай соняшника, пшениці та ячменю, вирощений на полях, що належать ліцею. Правоохоронці встановили, що продукція продавалася за цінами значно нижчими від ринкових. Зокрема, сімдесят сім тонн соняшника підприємець придбав за 2,4 тисячі гривень за тонну при її ринковій вартості – 7,5.

Загалом зі збитковими контрактами керівництво продало понад п’ятсот тонн збіжжя, фінансові втрати ліцею становлять більше ніж один мільйон сто тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до укладання збиткових для держави контрактів.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України