Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині СБУ виявили арсенал зброї в житловому будинку
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
4 лютого 2016

Співробітники військової контррозвідки Служби безпеки України спільно з Національною поліцією вилучили на Луганщині арсенал зброї та боєприпасів, що зберігався в житловому будинку.

Під час обшуку однієї з покинутих квартир у селі Бутове Старобільського району, власник якої, за оперативною інформацією, знаходиться у т.зв. "ДНР", правоохоронці виявили значну кількість засобів ураження. У квартирі зберігалися: ручний і танковий кулемети, автомат Калашникова, снайперська гвинтівка Драгунова, гранатомет РПГ-26, чотири гранати Ф-1 і РГД-5, п’ять гранатометних пострілів та майже п’ять тисяч набої різного калібру.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення походження зброї та цілей її зберігання на підконтрольній українській владі території.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України