Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


На Луганщині судитимуть двох правоохоронців, які намагались збагатитися за рахунок одного й того ж підслідного
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
3 лютого 2016

Служба безпеки України викрила на хабарі старшого оперуповноваженого Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Наприкінці 2014 року правоохоронець працював над справою про шахрайство. Непритягнення до кримінальної відповідальності підозрюваного він оцінив у 5 тисяч доларів США.

У березні 2015 року здирнику стало відомо, що з того ж підслідного за цю ж саму «послугу» вимагає хабар заступник начальника міського відділу внутрішніх справ. Невдовзі «конкурента» затримали співробітники СБУ під час одержання понад 60 тисяч гривень хабара.

Дізнавшись про долю свого колеги, оперуповноважений повернув 15 тисяч гривень, які встиг отримати від жертви та припинив здирництво.

Наприкінці січня 2016 року за матеріалами Управління СБ України в Луганській області прокуратура повідомила старшому оперуповноваженому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Обвинувальні матеріали стосовно колишнього заступника начальника міськвідділу, який одержав хабар «на випередження», вже знаходяться на розгляді в суді.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України