Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ затримала агентів іноземних спецслужб, які збирали інформацію про військовослужбовців в районі АТО (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
2 лютого 2016

У районі проведення антитерористичної операції Служба безпеки України викрила двох агентів іноземних спецслужб. Зловмисники збирали інформацію з обмеженим доступом та передавали її на непідконтрольну українській стороні територію.

На пункті пропуску в’їзду-виїзду «Мар’їнка» правоохоронці затримали зв’язкового, який намагався переправити на тимчасово окуповані території матеріали з відомостями про керівний склад підрозділів Збройних сил та Національної поліції, а також дані про військовослужбовців, які проходять службу в районі АТО. Для цього мешканець Дніпропетровщини обладнав у своєму автомобілі спеціальну схованку.

Секретні матеріали зв’язковому передав діючий співробітник Національної поліції в Донецькій області. Співробітники СБ України спільно із службою внутрішньої безпеки НП затримали зловмисника на робочому місці.

Обидва шпигуни вже визнали свою провину. Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи або участь у ній) Кримінального кодексу України.

Затриманим оголошено про підозру. Тривають слідчі дії.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України