Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


СБУ проводить антиконтрабандну спецоперацію "Магістраль" (відео)
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
1 лютого 2016

Служба безпеки України у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводить на залізниці спеціальну профілактичну операцію «Магістраль». Її головна мета – боротьба з контрабандою та нелегальними перевезеннями через державний кордон України.

Лише з початку року:

- відкрито одне кримінальне провадження за незаконне поводження зі зброєю;два провадження за контрабанду наркотиків;одне – за порушення порядку здійснення міжнародної передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю;

- вилучено 1200 набоїв до вогнепальної зброї та майже три тисячі пачок цигарок;

- знято з посад 11 працівників поїзних бригад;

- у взаємодії з прикордонниками заборонено в’їзд в Україну 54 особам, у тому числі з підробленими штампами та недійсними документами;

- складено 27 адміністративних протоколів.

Також спільно з адміністрацією ПАТ «Українська залізниця» у вагонній дільниці «Київ-Пасажирський» правоохоронці провели детальний огляд вагонів, що експлуатуються у міжнародному сполученні. В результаті чого було демонтовано спеціальні схованки для нелегального перевезення товарів через державний кордон.

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України