Пошук

Розширений пошук
Головна »  »  » 


У Запоріжжі СБУ попередила розтрату держкоштів виділених на інфраструктуру АТО
версія для друку
Гаряча лінія Служби безпеки України для спільної боротьби з сепаратизмом, тероризмом та корупцією - 0 800 501 482, callcenter@ssu.gov.ua Увага! Доменне ім'я офіційного веб-сайту СБ України наразі - http://www.sbu.gov.ua. Доменне ім'я http://www.ssu.gov.ua використовуватись деякий час не буде.
27 сiчня 2016

Співробітники Служби безпеки України попередили факт розтрати державних коштів виділених на будівництво фортифікаційних споруд у зоні проведення антитерористичної операції.

Посадовці Запорізької облдержадміністрації уклали угоду з місцевим підприємством на проведення відповідних робіт. Чиновники діяли згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про деякі питання забезпечення у 2015 році будівництва інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави".

У вересні – грудні 2015 року підрядник надав акти виконаних робіт, які свідчили про виконання замовлення. На підставі цих документів комерсанти розраховували отримати майже одинадцять мільйонів гривень.

Співробітники спецслужби встановили, що частина вказаних в актах робіт була виконана раніше субпідрядними організаціями, за які проведено повний розрахунок. Деякі роботи, що вказані в документації, взагалі не виконувалися.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності осіб причетних до спроби розтрати державних коштів.

 

Прес-центр СБ України

 


Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) © Служба безпеки України